ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD.
محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار >
اخبار شرکت در مورد وارد صنعت خودروهای انرژی جدید شوید------روزنامه مردم 2023-08-24
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Mr. ZHENG
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

وارد صنعت خودروهای انرژی جدید شوید------روزنامه مردم 2023-08-24

2023-08-24
Latest company news about وارد صنعت خودروهای انرژی جدید شوید------روزنامه مردم 2023-08-24

کارگران شرکت ZTD Technology (Qingdao) Co., Ltd. در یک کارگاه یک دستگاه غوطه ور کردن رنگ را جمع می کنند.لي شوي چيانگ رئيس شرکت به خبرنگاران گفت که اين تجهیزات به طور خاص براي بزرگترين عرضه کننده ي فناوری خودرو در جهان توليد شدهشرکت بوش آلمان، پذیرش در اوایل فوریه، تحویل دیر
شرکت ZTD Technology (Qingdao) Co., Ltd. عمدتاً در صنعت تجهیزات موتور مشغول به کار است و محصولات آن به ژاپن، ترکیه، کره جنوبی، ویتنام، هند و سایر کشورها صادر می شود.که به عنوان "غول کوچولو" تخصصي و جديد ملي فهرست شدهکارکنان این شرکت به خبرنگاران گفتند که سفارشات تولید برای ماه ژوئن امسال برنامه ریزی شده است..مقامات شرکت گفتند که 90 درصد سفارشات جدید در ماه ژانویه مربوط به صنعت خودروهای انرژی جدید است.
خبرنگار متوجه شد که تجهیزات موتور تولید شده توسط این شرکت عمدتا در صنعت لوازم خانگی استفاده می شود و در سال های اخیر،مدیریت شرکت از این فرصت برای ورود به صنعت خودروهای انرژی جدید استفاده کرده استدستگاه های خانگی با صنعت املاک و مستغلات ارتباط نزدیکی دارند و روند بازار املاک و مستغلات در سال های اخیر باعث شده است که ما متوجه شویم که ما نمی توانیم فقط بر روی دستگاه های خانگی شرط بندی کنیم.بايد يه جاده جديد بسازيم"لي شوي چيانگ" رئيس شرکت به خبرنگاران گفت که اين شرکت با توانايي هاي فوق العاده تکنولوژي و نوآوریبه زودی در صنعت اتومبیل های انرژی جدید به شدت نفوذ خواهد کرد.: در سال 2019، ارزش تولید مربوط به وسایل نقلیه انرژی جدید 10٪ از کل ارزش تولید شرکت را تشکیل داد و انتظار می رود این نسبت در سال 2023 به 40٪ برسد.ZTD برنامه های تولید موتورهای محرک خودروهای انرژی جدید را برای Geely توسعه داده استدر کره جنوبی، شرکت C&M خط تولید موتور کمپرسور برای وسایل نقلیه انرژی جدید شناخته شده را به ZTD برای تولید تحویل داده است.

به عنوان جزء اصلی که انرژی الکتریکی را به انرژی دیگر تبدیل می کند و ماشین های بزرگ و کوچک را حرکت می دهد، اهمیت موتور در صنعت خود آشکار است.لوازم خانگی، خودروها، خطوط تولید هوشمند، تقریبا تمام ماشین های الکتریکی از موتور جدا نمی شوند.ZTD در حال حاضر شروع به رفتن به جهان و به اشتراک گذاشتن کیک از صنعت خودرو انرژی جدیدبه نظر رئيس جمهور لي شيوچيانگ، صنعت خودرو با انرژي جديد، نيازي بسيار زيادي به کيفيت قطعات مختلف دارد.و در مقایسه با صنعت خودرو در ژاپن و کره جنوبی، "ارزان و با کیفیت بالا" دیگر مزیت چین نیست: در سال 2022، فدرال رزرو ایالات متحده نرخ بهره را به طور قابل توجهی افزایش داده است، دلار ایالات متحده افزایش یافته است،ارز ژاپن و کره جنوبی کاهش یافته است. مزیت قیمت صنعت خودرو چین واضح نیست، باید از مزیت در کیفیت منعکس شود
برای اطمینان از کیفیت، ZTD تلاش های زیادی را برای بهبود میزان خودکفایی قطعات انجام داده است و به اهداف دیجیتالی شدن رسیده است.اصلاح فرآیند و مدل سازی خطوط محصولخبرنگار فهمید که در فوریه سال جاری شرکت ZTD Technology (Qingdao) Co. Ltd. اصلاح سهامداران را به اتمام می رساند و قصد دارد در دو سال آینده به بازار عرضه شود.