ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD.
ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت
نمایه شرکت
صفحه اصلی >
ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت
درباره ما
مخاطب
مخاطب: Mr. ZHENG
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD.

چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت
ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD.
ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD.
ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD.
ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD.
ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD.
ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD.
فروشگاه اصلی:
اروپای غربی , در سراسر جهان
نوع کسب و کار:
سازنده , وارد کننده , صادر کننده
برندها:
ZTD
تعداد کارمندان:
170~210
فروش سالانه:
14000000-23000000
سال تاسیس:
2008
صادرات p.c:
60% - 70%
جزئیات شرکت

    ZTD در تحقیق و توسعه مجموعه های کامل تجهیزات پیشرفته مانند موتورهای BLDC و موتورهای هم زمان مغناطیس دائمی مشغول است.مزایای صرفه جویی در انرژی قابل کنترل و بهره وری بالا دارد، و در عصر طلایی توسعه است. محصولات موتور تولید شده توسط خط تولید آن به طور گسترده ای در کمپرسورهای تهویه مطبوع، موتورهای فن، موتورهای پمپ ماشین لباسشویی، جاروبرقی استفاده می شود.,وسایل نقلیه انرژی جدید، هواپیماهای بدون سرنشین و سایر زمینه ها، تشکیل پیچ بیرونی بدون برس، پیچ داخلی بدون برس، موتورهای فول کوپ، موتورهای سرو،بیش از 120 محصول در پنج سری از دستگاه های پیچ و تاب موتور وجود دارد.

 

 

 

 

تاریخچه توسعه شرکت

 

 

1956

از يک کارخانه ي نظامي دولتی به عنوان يک شرکت نظامي شروع شدمحصولات به طور گسترده ای در سیستم های کنترل اتوماسیون و محصولات جدید توسعه یافته توسط ادارات تحقیقاتی علمی در صنایع نظامی مانند هوافضا استفاده می شود.، هواپیمایی ، ناوبری و تسلیحات ، که کمک های مهمی به توسعه فناوری دفاعی پیشرفته ملی می کند.

 

 

 

 

1983

تیم بنیانگذار "چینگ وِی" که اولین خط تولید اتوماتیک موتورهای سنتی ژاپنی در چین را معرفی کرد،از یادگیری و قرض گرفتن تا هضم و جذب، به تدریج تسلط بر پیوندهای کلیدی و فرآیندهای خط تولید اتوماتیک موتور، ایجاد پایه برای مرحله بعدی گسترش به تجهیزات موتور.

 

 

 

 

2008

ZTD Technology رسماً یک شرکت مستقل تاسیس کرده و با موفقیت سیاست "نظامی به غیرنظامی" را اجرا کرده است.تمرکز آن بر تحقیق و توسعه و تولید تجهیزات غیرنظامی مانند ماشین های چرخاندن موتور است..

 

 

 

2013

ما به تدریج وارد مارک های جهانی مانند Midea و Gree و وارد بازارهای ژاپن و کره شده ایم.عملکرد عالی محصول ZTD Technology توسط مارک های اصلی لوازم خانگی شناخته شده است، به سرعت وارد بازار می شوند.

 

 

 

 

2015

به "هاير" اولين خط توليد موتور کارآمد و صرفه جوي انرژي را ارائه ميديمو تمرکز بر توسعه تجهیزات موتور جدید و خطوط تولید مانند DC brushless و مقناطیس دائمی هم زمان. فراهم کردن Haier با اولین خط تولید موتور بدون برس DC داخلی ، که اولین خط تولید موتور بدون برس DC مستقل در چین است.توسط هاير شناخته شده و سفارشات بيشتري رو به دست آورده.

 

 

 

2022

شروع امضای توافق نامه آموزش بین شرکت های ثبت شده و اوراق بهادار چین، شروع فهرست بورسیه نوآوری علم و فناوری،و فصل جدیدی را در تجهیزات هوشمند موتورها باز می کند.

 

مساحت کل شرکت حدود 16000 متر مربع است که می تواند به سفارشات تجهیزات شرکت پاسخ دهد.

 

نصب و عیب یابی بر اساس نوع تجهیزات در طبقه های مختلف برای تسهیل ارتباطات فنی بین مهندسان

چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 0چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 1

 

شرکت ما یک مرکز پردازش مستقل با مجموع بیش از 20 دستگاه دارد، که هر کدام توسط یک مهندس ارشد اختصاصی برای اطمینان از کیفیت محصول کار می کنند.شرکت ما می تواند به طور مستقل حدود 80 درصد از پردازش قطعات را تکمیل کند، و 20٪ باقی مانده از قطعات به راحتی پردازش می شوند برای پردازش برون سپاری می شوند.

 

چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 2چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 3

 

    قطعات پردازش شده مستقل ما 20 درصد از آن ها تحت بررسی قرار می گیرند، در حالی که قطعات برون سپاری شده 100 درصد از آن ها تحت بررسی قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که تمام قطعات به محدودیت های خود رسیده اند.

 

چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 4

 

شرکت ما دارای ۴۳ اختراع اختراع مدل مفید، ۱۴ اختراع اختراع و ۱۲ نرم افزار است و جایزه های مختلفی مانند CE و UK را به دست آورده است.

 

چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 5چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 6

 

 ساخت شرکت ما شامل اتاق های کنفرانس چند منظوره ای است که می تواند برای نمایش صفحه نمایش، کنترل از راه دور، کنترل صفحه نمایش لمسی، اتاق های کنفرانس ضد صدا،دوربین های پانورامیک، و غیره. علاوه بر این، شامل سالن های نمایشگاه، تالار های عکاسی، سالن های ورزشی (از جمله میز های تنیس روی میز، میز های بیلیارد) و غیره است.

 

چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 7چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 8

 

تامین کننده هایی که ما انتخاب می کنیم، اولویت شرکت های پیشرو در صنایع مختلف را دارند.

چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 9
 

شرکت ما یک شرکت کامیون مخصوص برای حمل و نقل دارد، مسئول هماهنگی تجارت خارجی ما و حمل و نقل کالاها به طور ایمن و به موقع به بندر تعیین شده است.

 

چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 10چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 11

 

ترانسفورماتور چرخشی کاملا خودکار خود توسعه یافته ما، مجهز به کامیون های مواد AGV برای بارگذاری و تخلیه، واقعاً یک کارخانه نور سیاه بدون سرنشین را تحقق می بخشد.تجهیزات کلی در سبک اروپایی ساخته شده است، که هنوز هم می تواند تولید کارآمد را به دست آورد و کیفیت بالای محصول نهایی را با وجود ظاهر زیبا آن تضمین کند.

 

چین ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. نمایه شرکت 12